facebook twitter

KVKK Aydınlatma Metni

AKTİ FARMA DIŞ TİCARET İNŞAAT TURİZM VE TIBBİ ÜRÜNLER SANAYİ LTD. ŞTİ.
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

AKTİ FARMA DIŞ TİCARET İNŞAAT TURİZM VE TIBBİ ÜRÜNLER SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (“AKTİ FARMA”) olarak, kişisel verilerinizi, aşağıda bilgilerini verdiğimiz veri sorumlusu sıfatıyla, gizlilik ilkelerine bağlı ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun, satış kanallarımız üzerinden elde etmekte ve gizli tutmaktayız. Bu belge ile aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rızanızı istemekteyiz.

Unvan: AKTİ FARMA DIŞ TİCARET İNŞAAT TURİZM VE TIBBİ ÜRÜNLER SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
MERSİS Numarası: 0042-0362-1700-0016
Adresi: ALTUNİZADE MAHALLESİ KUŞBAKIŞI CADDESİ AŞUROĞLU SİTESİ D BLOK NO:29/1 ÜSKÜDAR İSTANBUL
Telefon: 0216 474 46 48
Faks: 0216 474 48 19
E-mail: info@aktifarma.com

Ad, soyad, T.C. kimlik no, tabiyeti, ülke, şehir, pasaport numarası, verildiği yer ve tarihi, imza, araç plaka no, şirket, mesleği,  adres, e posta adresi, telefon numarası, yük bilgileri kayıt işlem bilgileri, ödeme bilgileri, talep veya şikâyet verileri, web site verileri, işlem güvenliği bilgileri ile kamera kayıtlarını, yaptığımız işin yürütülmesi başta olmak üzere, “www.aktident.com.tr” adresinden erişebileceğiniz, AKTİ FARMA Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) belgesinde düzenlenen amaçlarla, Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi, aynı adresten erişebileceğiniz, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası’nda öngörülen sürelerde, gereken her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, bu sürenin bitimini izleyen periyodik imha süresinde (6 ay) silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi mevzuat ve açık rızanızla, gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, hissedarlar, iş ortakları, iştirakler ve bağlı ortaklıklar, tedarikçiler, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, özel sigorta şirketleri, denetçiler, danışmanlar, sözleşmeli hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, yurt içi kuruluşlar ile sosyal medya hesabımızda, Kanun’un 8. maddesine uygun belirlenen amaçlarla yurt içinde; Kanunun 9. maddesinde belirtilen şartların sağlanması halinde yurt dışında paylaşabilmekteyiz.

Faaliyetlerimiz ile ilgili olarak iletişim bilgileriniz üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, özel teklifler için izin vermeniz halinde ticari elektronik iletileri göndermekteyiz. Bu iletimleri isteğiniz üzerine durdurmaktayız.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını www.aktident.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Başvuru Formu’nu AKTİ FARMA’ya ileterek yapabilirsiniz.

× WhatsApp İletişim Hattı